Sivas’ta etkili olan yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Dün öğleden sonra Gemerek ilçesi Çat yaylasında etkili olan yağmur yerini dolu yağışına bıraktı. Gökten yağmur yerine adeta fındık büyülüğünde dolu yağdı. O anlar bir çiftçinin telefonu ile kaydedildi.
Related Posts
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başakşehir’in La Fiorita’yı 6-1 mağlup etmesi sonrası tebrik etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başakşehir’in, La Fiorita’yı 6-1’lik skorla mağlup ettiği maçın ardından soyunma odasında teknik ekibi ve futbolcuları tebrik etti.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Çocuk Festivali düzenliyor
Mersin Büyükşehir Belediyesi, 20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Uluslararası Çocuk Festivali’nde çocuklara spor, kültür, sanat ve eğlence dolu bir dizi etkinlik sunacak. Festival kapsamında konserler, dans gösterileri, çocuk atölyeleri, çocuk koşusu ve çocuk bisiklet şenliği gibi etkinlikler düzenlenecek. Festival, Mersin’in dört bir yanında coşkuyla kutlanacak ve yurtdışından 14 ülkeden 350 çocuk katılım sağlayacak.
Sancaktepe Belediyesi’ndeki jakuzi yalanına İsmail Erdem’den tokat gibi cevap!
CHP’ye geçen Sancaktepe Belediyesi’ndeki jakuzi yalanına Sancaktepe Kurucu Belediye Başkanı İsmail Erdem’den yanıt geldi. Erdem, algı operasyonuna gerekli cevabı hizmetleri sıralayarak verdi.